• דנה

  נשלח ע"ידנה 12:58, 17 בינואר 2013

  שלום. משנת 2000 אני מקבלת קצבה נכות בשיעור 75% לצמיתות. עברתי כשלושה ניתוחים בראש ואני חולת אפלפסיה. ביטוח לאומי יודע על שתי ניתוחים האם זה משנה?היום אני מקבלת 2464 ש"ח . כיום מצבי לא מאפשר לי לעבוד בכלל(לא יוצאת מהבית בכלל עושה הכל דרך הבית). אני חיה עם בן זוגי ומשתתפת בהוצאות.הבעיה איך שמתחיל החודש לא נשאר לי כסף לחיות.האם אני יכולה לבקש השלמת הכנסה למרות קצבת נכות או שיש איזה אופצייה אחרת. איזה אפשריות עומדות בפניי?בגלל מצבי הנפשי אנני יכולה לעבוד,פשוט לא מוציאה את האף מהבית לבד חוץ מטיול עם הכלבה מה עליי לעשות ? האם יש לי דרך מסויימת להגדיל את קצבת נכות או לחילופין לקבל השלמת הכנסה? בתודה מראש דנה

  השב
 • 13:46, 23 בינואר 2013

  לא תוכלי לקבל השלמת הכנסה. תוכלי לעבוד על פי הכללים של חוק לרון, להשתכר ולהמשיך לקבל קצבת נכות כללית. בדקי האם עולה זכאות לקצבת שירותים מיוחדים.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.