קניית רכב חדש לנכים - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • נטלי

  נשלח ע"ינטלי 00:17, 26 בינואר 2013

  שלום שמי נטלי. אני מוגדרת כנכה בביטוח לאומי ב100% עם 75% אי יציבות בגלל מחלה הגורמת לי להיות כמעט עיוורת. אני גם מקבל ממשרד הרווחה דמי ניידות. אני רציתי לקנות רכב חדש שישמש אותי שהבן שלי יסיע אותי כי אני לא יכולה להתנייד בעצמי ואני צריכה רכב... שמעתי של בין מש אפשרות להנחה כלשהי בקניית רכב חדש. רציתי לשעת אם יש איזושהי אפשרות שאני אקבל איזושהי הנחה על קניית רכב... אודה לכם מאוד אם תענו לי. תודה.

  השב
 • 10:50, 28 בינואר 2013

  כדי להיות זכאי להטבות על פי הסכם הניידות עליך להיות מוגדרת כמוגבלת בניידות לפי רשימת ליקויים סגורה הכוללת ליקויים נוירולוגיים, אורטופדיים וכלי דם בגפיים התחתונות. במידה ואת עונה על אחד הליקויים תוכלי לפנות בתביעה למשרד הבריאות לקביעת מוגבלות בניידות ומשם כבר להתגלגל הלאה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.