חניה אישית לנכה במקום המגורים - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • לי

נשלח ע"ילי 23:24, 12 ביוני 2013

יש לי ילדה עם 100 אחוזי נכות בעקבות איחור התפתחותי נרחב, אוטיזים וPDD. ברצוני לברר האם יכולה אני יכולה להגיש תביעת ניידות בכדי לקבל חניה מסודרת במקום מגורי. במקום מגורי אין כלל חניה ולי אין חניה בבניין, החיפוש אחר חניה מערערת אותה,בבריחה לכביש ומסביב ואף למצב של קיפאון במקום וסירוב להמשיך עד לדירה שרחוקה ממקום החניה. ההשתוללות ברכב רק בכדי לחפש חניה זוהי היסטריה, ועוד חוששת היא שאנו לא מגיעים הביתה, אנו מטופלים כל יום בטיפולים מרובים. באישור של ביטוח לאומי יש ציון של 100 אחוזי נכות, האם יש איזו שהיא דרך לגשת לאיזו שהיא וועדה, או חריגות עקב המצב. הרשות המקומית לא מוכנה לקבל את החומר עם מסמכים רפואיים עם אין תביעת ניידות מביטוח לאומי.

השב
  • 00:13, 13 ביוני 2013

בדרך כלל ילדים עם אוטיזם אינם זכאים להטבות על פי הסכם הניידות. תוכלי לפנות למשרד הרישוי לקבל תג חניה לרכב נכה.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.