קצבת נכות - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • סבטלנה

  נשלח ע"יסבטלנה 12:57, 2 ביולי 2013

  שלום ! אימי מקבלת קצבת נכות בסך 2664 ש"ח בגין מחלה אונקולוגית 100 אחוז אי כושר ו-90 אחוז נכות רפואית, כעת התגלו אצלה בעיות רפואיות נוספות כגון סכרת,ליקויים ברגליים מהטיפולים הכימיים שעברה,תת פעילות בלוטת התריס ועוד. שאלתי היא אם ניתן להגדיל את הקצבה נוכח הבעיות שפירטתי ? האם היא זכאית לקצבאות נוספות ? ניתן לקבל הבטחת הכנסה או אבטלה יחד עם קצבת הנכות ? תודה ושבוע טוב

  השב
 • 09:01, 4 ביולי 2013

  קצבת נכות כללית שאת מקבלת כיום היא מקסימלית. דמי אבטלה ניתן לקבל בנוסף לקצבת נכות כללית

  תגובה
 • 19:12, 4 ביולי 2013

  תודה על המענה, האם היא זכאית לקצבאות נוספות עקב הבעיות הרפואיות ? ניתן לקבל הבטחת הכנסה יחד עם הנכות ? היא לא עבדה שנה וחצי עקב המחלה,האם זכאית לאבטלה בנוסף לקצבת נכות ?
  תודה רבה

  תגובה
 • 08:56, 10 ביולי 2013

  לא ניתן לקבל הבטחת הכנסה יחד עם קצבת נכות כללית.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.