נכות סיוע - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • ישראללל

  נשלח ע"יישראללל 12:30, 31 ביולי 2013

  יש לי חוות דעת של מומחה בענין אי שליטה על סוגרים - הוא המליץ על 40% נכות, וזאת לאחר ניתוח תוצאות בדיקות, וכן רישומי רופאים בקופ"ח.אבל הוא המליץ לבצע בדיקות נוספות .אני מבין לשם מה?הרי הוא כבר המליץ על נכות.מה יתרמו לי עוד בדיקות?האם כדאי לערוך את הבדיקות לפני פניה לממל?מה מקנה אחוז זה 40% ?כללית?אני עובד משרה מלאה ודי סובל. נאלצתי לשנות מגורים (מרחק של מעל שעה נסיעה)-והתקרבתי יותר למקום העבודה .אני צריך כל סיוע בכך.תודה

  השב
 • 09:32, 4 באוגוסט 2013

  חוות דעת רפואיות אינן מחייבות את הוועדות הרפואיות. 40% נכות רפואית אמנם מעביר אותך סף רפואי בתביעה לקצבת נכות כללית אך לאחריו תיבחן זכאותך לקביעת דרת אי כושר (נכות תפקודית). מאחר ואתה עובד עליך לעמוד בתנאי הסף שנקבעו בחוק לרון לעניין התשכרות.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.