מי צריך לשלם עבור התרופות - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • גל

  נשלח ע"יגל 21:50, 29 באוגוסט 2013

  עברתי אירוע מוחי שהוכר כתאונת עבודה . לאחר האירוע קיבלתי הרבה תרופות שחלק מהם מדללי דם שאצטרך לקחת כל החיים וזה למנוע אירוע מוחי נוסף . מי יממן לי את התרופות ? הרי לפני האירוע לא קיבלתי תרופות כאלה והם קשורות ישירות לאירוע , זה נכון שזה למנוע אירוע נוסף אבל ללא האירוע הראשון לא הייתי מגיע למצב לקחת כל כך הרבה תרופות . מה דעתך ? מי צריך לשלם עבור התרופות אני או ביטוח לאומי במסגרת תאונת העבודה ? תודה

  השב
 • 23:10, 3 בספטמבר 2013

  כדאי שתפנה קודם לקופת חולים ובדוק שם האם הם מיודעים בכך שהינך מוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי כנפגע בעבודה.

  תגובה
 • 17:08, 4 בספטמבר 2013

  תודה עו"ד אבינאל.
  פניתי לקופת חולים עם האישור ההכרה והם טוענים שהתרופות הם למניעת אירוע נוסף ולא קשורים להכרה כתאונת עבודה , הם לא מכסים תרופות במסגרת תאונת עבודה הניתנים למניעה של ארוע נוסף רק לצורך טיפול רפואי באירוע עצמו , זו טענתם .
  האם לדעתך הם צודקים ואם לא מה עלי לעשות ?
  תודה ושנה טובה

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.