נכות כללית - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • טליה

  נשלח ע"יטליה 12:16, 24 באוקטובר 2013

  שלום לך קבלתי במשך שנה קצבת נכות זמנית כעת לאחר ועדה התקשרתי לבדוק איפה זה עומד והם אמרו ששלחו את התיק שלי חזרה לסניף שבו אני מתגוררת ושעליי להפגש עם העובדת סוציאלית באגף השיקום מה זה אומר ? האם לא אקבל קצבת נכות שוב.? אשמח למענה תודה מראש

  השב
 • 08:33, 25 באוקטובר 2013

  זה אומר שעברת סף רפואי אך רופא הוועדה סבור שאת מסוגלת לעבוד ולו בעבודה חלקית. הפגישה שלך עם עובדת השיקום היא מעין ועדה רפואית תפקודית בו ינסו להכיר אותך ואת הרקע התעסוקתי שלך כדי לבחון האם את מסוגלת לעבוד בעבודות מסוימות. במידה ותימצאי כמי שאיננה מסוגלת לעבוד תשובי לקבל קצבת נכות כללית ולו באופן חלקי.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.