קצבת נכות כללית - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • טליה

  נשלח ע"יטליה 14:03, 7 בנובמבר 2013

  שלום לך.לפני השאלה אומר לך שאתה ממש צדקת בכמה שאלות שהפנתי אליך בעבר תותח... אשמח אם תענה לי גם עכשיו בררתי בטלפון לגבי הועדה שהייתה לי אמרו שקבלתי זמני עד סוף השנה ואחרי זה זה משתנה לנכות יציבה יש דבר כזה אולי לא הבנתי את הפקידה והתביישתי לשאול טרם הגיע מכתב זה אומר שאני יקבל קבוע הפעם באמת ? זה לא מסתדר לי כי אם קבעו לתמיד אז למה עכשיו זמני?

  השב
 • 08:55, 10 בנובמבר 2013

  ראשית תודה רבה! אינני זוכר איזו סוג ועדה עברת. מקווה שהפעם נכותך תהיה קבועה ויציבה.

  תגובה
 • 16:47, 10 בנובמבר 2013

  תודה רונן.
  עברתי ועדה של נכות כללית רביעי שעבר אמרו לי בפון שקבלתי זמני לשנה ואחר כך מקבלת נכות יציבה ..האמת מטוד שמחתי אבל התקשרתי שוב היום ונציג אחר ראה רק נכות זמנית ולא מעבראני פשוט בשוק איך יתכן דבר כזה ? אולי נתבע אותה

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.