השלמת הכנסה של חופש מחלה אם אין ימים לאחר ניתוח - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • בטי גורובץ

  נשלח ע"יבטי גורובץ 15:22, 11 בנובמבר 2013

  שלום שמי בטי. יש לי שאלה לגבי השלמת משכורת מביטוח לאומי. באלי עבר ניתוח והיא צריך להיות בבית חודש הבעיה שאין לו ימי מחלה רציתי לדעת אם יש אפשרות לקבל השלמה מביטוח לאומי אם זה לא סתם ימי מחלה אלה זה לאחר ניתוח או שזה לא קשור? תודה מראש.

  השב
 • 20:35, 3 בדצמבר 2013

  לא ניתן לקבל מהמוסד לביטוח לאומי "השלמה" של המשכורת. ברור שבעלך איננו יכול להשתכר בשל מחלתו אך המוסד לביטוח לאומי לא אמור להשלים לו את ההכנסה אלא מעבידו במימוש ימי מחלה שצבר.

  תגובה
 • 12:53, 10 בינואר 2014

  האם מקבלים משכורת רק על ימי מחלה שצוברים לאחר ניתוח? או שאפשר לגשת לביטוח לאומי ולהראות להם מסמכים שכרגע איני יכול לעבוד לאחר הניתוח?

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.