רכיבי שכר - קצבת נכות מתאונה מהמוסד לביטוח לאומי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • ג'אק ח.

  נשלח ע"יג'אק ח. 10:37, 21 בנובמבר 2013

  שלום רב, האם בין רכיבי השכר הכלולים בחישוב הסכום הקובע (הבסיסי), לחישוב קצבת נכות מעבודה כלולים גם: 1- דמי מנוי שנתי על עיתון יומי (שולם בסכום אחד). 2- השתתפות בקייטנות לילדי העובדים. 3- דמי נופש והפרשי דמי נופש. 4- תמריץ/בונוס. האם משנה אם רכיבי השכר הרשומים לעיל, שולמו בתוך התקופה הקובעת של 3 החדשים שקדמו לחודש הפגיעה, או לפני התקופה הקובעת, או אחרי התקופה הקובעת ? לא מצאתי בשום מקום התייחסות לרשום לעיל. אודה לכם על מתן תשובות. בברכה, ג'אק ח.

  השב
 • 09:11, 9 בדצמבר 2013

  תלוי בנבירת פקיד התביעות בתוך בליל המספרים המופיעים במשכורתך ותשומת לבו לפרטים הקטנים. בעיקרון כל מרכיב חריג מחולק ל- 12. כלומר אם קיבלת בונוס של 60,000 ש"ח באותו חודש אזי התוספת לשכר כפי שיחושב במסגרת השכר הרבעוני יהיה בתוספת של 5,000 ש"ח לשכר ולא יחשבו את כל ה- 60,000 באותו חודש.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.