אי כושר עבודה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • אריק

נשלח ע"יאריק 17:46, 25 בנובמבר 2013

לאחרונה היגשתי בקשה לנכות כללית ועברתי מספר ועדות ונקבע לי 72 אחוזי נכות צמיתה פקידת השיקום טענה שהרופאים קבעו שאיני יכול לעבוד בעבודה פיזית אך אני יכול לעבוד בעבודה אחרת ללא מאמצים ולכן לא איבדתי את כושר העבודה אני עברתי תאונת דרכים ויש לי מספר ליקויים אורטופדים ונויירולוגים וגם פוסט טראומה בנוסף אני סובל מתסמונת טורט עד לתאונה עבדתי כרתך בעבודה פיזית קשה במשך 15 שנה ולא עבדתי בשום עבודה אחרת חוץ מזאת רופא תעסוקתי קבע שאיני יכול לעבוד בשום עבודה ושמגיע לי נכות מלאה .ולמרות כל זאת הם דחו את תביעתי ושללו ממני את קבלת הקצבה האם עליי לקחת עורך דין כדי לערער או שעדיף לי לערער בעצמי? מהו שכר הטרחה של עורך דין במקרה של ערעור?

השב
  • 09:16, 9 בדצמבר 2013

נשמע שיש לך סיכויים טובים מאד בערר.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.