• 3 בדצמבר 2013

קצבת נכות

חולה צעירה אחרי צבא שניתנה לה הבחנה של סכיזופרניה בבית חולים ונמצאת ברמסיה שותה תרופות פסיכיאטריות קבועות מעוניינת להגיש תביעה לקצבת נכות בגין מחלה יש לה חסכון בבנק מילדות וכן חסכה מעבודות זמניות שעבדה בצעירותה מהו הסכום שמותר שיהיה לה בחסכון במידה ורוצה להגיש קצבת נכות בגין סכיזופרניה האם עצם העובדה שיש לה חסכונות ישפיע על זכויות כל שהם בביטוח לאומי יצויין שבטופס ביטוח לאומי ביקשו דף פירוט של חסכונות בבנק האם חייבת להגיש הפירוט. בנוסף במידה והיא מתפקדת עצמאית עובדת בעבודה מה אחוזי נכות שינתנו לה.

3 בדצמבר 2013
  • 9 בדצמבר 2013

קצבת נכות

אין קשר בין כספי חסכונות לזכאות לקבל קצבת נכות כללית. לאחר שתעבור ועדה רפואית היא תוכל לדעת האם נקבעה לה דרגת אי כושר עבודה המזכה בקבלת קצבת נכות כללית חודשית, וזאת למרות העובדה שהיא עובדת.

9 בדצמבר 2013
    • 9 בדצמבר 2013

קצבת נכות

במידה ונקבעו לי 40 אחוז נכות נפשית וואני מגישה בקשה לשיקום כי אני רוצה ללמווד במכללה או אוניברסיטה יש לי ציונים גבוהים בבגרות ובפסיכומטרי האם חסכונות שיש לי ישפיעו על ההטבה שניתנת לי האם אהיה זכאית לדמי שיקום ולהטבות שניתנות אם זה עזרה בשכר לימוד מעונות ושאר הטבות נוספות או שהחסכונות ימנעו ממני הטבות כלשהן

9 בדצמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?