• דונה

  נשלח ע"ידונה 21:44, 27 במאי 2014

  לפני כארבעה חודשים אושרה לי נכות עד לסוף 2015 בעקבות לחץ תוך גולגולתי . קיבלתי 40 אחוז נכות ו65 אובדן כושר עבודה לאחרונה בהשפעת הלחץ תוך גוגולתי נהייה לי כאבי ראש וכאבים בכל מיני אזורים בגוף ואובחנתי כחולת פיברומיאלגיה . השאלה היא אם יש לעדכן את ביטוח לאומי על מנת שיגדיל את הנכות ? או שהדבר יכול לפגוע בנכות שיש לי כבר ? האם כדאי לעשות זאת רק בסוף תקופת הקצבה הנוכחית ? איני עובדת כבר חצי שנה מאז הלחץ תוך גולגולתי . אודה לתשובתך

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  10:04, 1 ביוני 2014

  דונה שלום, באפשרותך לפנות בבקשה להכרה בהחמרה במצבך הבריאותי עוד בטרם חלפה תקופת הזכאות הזמנית. לעניין שיקולי הכדאיות, יש לבחון את התמונה בכללותה על בסיס מסמכים.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.