תושב חוזר - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • אתי

  נשלח ע"יאתי 16:56, 8 ביוני 2014

  . האם יש התיישנות על חוב לביטוח לאומי מעל 7 שנים. אני תושבת חוץ ומבירור שערכתי בביטוח לאומי יש לי חוב ישן מאוד 2. אני מתכננת לחזור לארץ. אם אני אפדה את תקופת ההמתנה של 6 חודשים בתשלום המיוחד לביטוח לאומי, האם זה פותר אותי מהחוב הישן? או האם עליי גם להסדיר את החוב הישן? 3. אם אני אפדה את תקופת ההמתנה של 6 חודשים בתשלום המיוחד לביטוח לאומי, אני אקבל מייד את זכויותיי בקופת חולים. האם יש הגבלה של המתנה לטיפולי פוריות? בעבר היתה המתנה של 6 חודשים גם אם פדיתי את תקופת ההמתנה... תודה

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  09:03, 10 ביוני 2014

  אתי שלום, לדידו של הביטוח הלאומי אין התיישנות על חובותיו וע"כ לא יסתפק בתשלום תקופת ההמתנה. המלצתי לך, לפנות בבקשה לוועדה לביטול חובות.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.