• 10 ביוני 2014

    דכאון וכדורים

    ערב טוב.לפי ספר המבחנים של ביטוח לאומי
    מי שמקבלת כדורים פסיכאטריים נגד דיכאון על פי סעיף 34א בספר המבחנים
    צריכה לקבל לפחות 20 % נכות עקב טיפול תרופתי או שאפשר לקבל גם 0-10 עם טיפול תרופתי?
    זה מה שרשום בספר המבחנים.

    1.
    רמיסיה מלאה, בלא הפרעה בתפקודו בלא הגבלה של כושר העבודה-אפס אחוז


    2.
    רמיסיה מלאה או קיום סימנים קליניים אפקטיביים שארתיים, הפרעה קלה
    בתפקוד הנפשי או החברתי, הגבלה קלה עד בינונית של כושר העבודה-עשר אחוז


    3.
    רמיסיה, סימנים קליניים אפקטיביים קלים, קיים צורך בטיפול תרופתי, קיימת
    הפרעה בינונית בתפקוד הנפשי או החברתי וכן הגבלה בינונית של כושר
    העבודה-עשרים אחוז


    מ--4 עד 7
    טיפול תרופתי 30-100 %

    בגלל שאני מקבלת כדורים אני צריכה לקבל לפחות 20 % על פי סעיף 34א3 עד 7? נכון?

    לילה טוב

    10 ביוני 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?