חולה כליות - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 23:15, 12 ביוני 2014

  שלום. אני מןעמד להשתלה.כליה אחת לא עובדת כלל והשניה 15%. אני בן 31,עדיין לא התחלתי דיאליזה.אבל הכינו אותי בבית חולים.כך שבמידה ואצטרך אוכל להתחיל מיד. אני עובד שכיר.כבר לא עושה שעות נוספות ולעיתים לא מגיע עקב בדיקות. יש כנראה תורם פוטנציאלי. יש לי ילד בן שנה ואני לא יודע מה הזכויות שלי מבחינת עזרה בתשלום במעון. כי אין מי שישמור על הילד.אשתי מתלווה אלי ותיתלווה במידה ואכנס לניתוח.

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  11:19, 15 ביוני 2014

  טל שלום, בהנחה שמדובר במעון תמ"ת, חישוב הזכאות לפי רמת ההכנסה. במידה ותוכר כנכה אשר איבד מעל 50% מכושרו להשתכר, תחושב זכאותך לפי גובה קצבתך. ישנם זכיות נוספות המגיעות לך בשל מצבך.

  תגובה
 • 00:08, 16 ביוני 2014

  שלום.
  מחר מתחילים דיאליזה.
  אשתי לא תוכל להתלוות אלי כי היא צריכה להיות עם הילד.
  האם יש הנחה במעון התמ"ת כבר כעת?
  לא הצלחתי לקבל תשובות מהעו"ס של המחלקה בביה"ח

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.