החזר שאני סבור שמגיע לי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 04:33, 2 באוגוסט 2014

  אני חולה סכיזופרניה שכרגע בטיפול בהכרת נכות ממשרד הביטחון ועד שלא אדע תשובה לא תובע את ביטוח לאומי ישנם הרבה חודשים שלא עבדתי כתוצאה מהמחלה מסתכם בשנים הלכתי לביטוח לאומי והסדירו לי תשלומים על כל החודשים שלא עבדתי מסתכם בשנים. עד לא מזמן שילמתי להם במשך שנה על כל אותם חודשים שלא עבדתי בגלל המחלה(מסתכם באלפי שקלים פרסתי לשנה וכבר סיימתי לשלם) שאלה? האם אני יכול לקבל החזר כספי ואיך אני מבצע זאת תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  11:57, 3 באוגוסט 2014

  ערן שלום, באפשרותך לבקש כי וועדה לביטול חובות תבחן את בקשתך, אך בקשות כאלה נענות רק במקרים בודדים. בכל מקרה, תוכל לבקש הפחתה של החוב לסכום הקרן בשל הנסיבות המיוחדות בהן אתה מצוי.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.