נכות כללית וקצבה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • שיר

נשלח ע"ישיר 17:07, 14 באוגוסט 2014

שלום רב, קיימת סבירות גבוהה שמגיעה לי הכרה מביטוח לאומי על נכות (על רקע נפשי). עדיין לא התחלתי את התהליך מכיוון שאני מעוניינת לברר תחילה מהן ההשלכות האפשריות להכרה שכזו. הכוונה היא בעיקר להשלכות של "נכות" על ביטוחי בריאות/סיעוד פרטיים נוכחיים או עתידיים (שארצה לעשות בעתיד), אך אני מעוניינת לקבל גם תמונה יותר רחבה על מה המשמעות של הדבר. אינני רוצה ללכת "על עיוור" רק משום ש"מגיע לי" ו"כולם עושים את זה". אני רוצה לבחון את הנתונים בהתאם למקרה הבריאותי והכלכלי הספציפי שלי. הציפייה כאן היא לא בהרכח- לתשובה ממוקדת ומיידית לשאלתי, אלא יותר הפניה לאדם הנכון שניתן להתייעץ איתו בנושאים אלו. האם מדובר בעורך דין? ואם כן- איזה? האם להתייעץ עם סוכני ביטוח? עם יועצי ביטוח? עם מי בעצם ניתן להתייעץ בנושא זה? תודה מראש

השב
  • 20:16, 14 באוגוסט 2014

כל תביעה יכולה להיות בעלת השלכות שונות ו מגוונות. עו"ד המתמחה בתחום הביטוח הלאומי יוכל לסייע לך לראות את התמונה המלאה ולדאוג כי תבחרי בהליך הנכון באופן מושכל.

תגובה
  • 22:02, 14 באוגוסט 2014

תודה לך

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.