חניה מוסדרת לנכה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 11:55, 18 באוגוסט 2014

  שלום לבת שלי יש 100% נכות מביטוח לאומי היא הובחנה באוטיזם בבניין מגוריי אין לי חניה ואנחנו צרכים להסתובב עם הרכב כאשר אנחנו מגעים הביתה סיבובים על גבי סיבובים בכדי למצוא חניה וכאשר אנחנו רק אחד ההורים איתה ברכב אז אין לנו אפשרות להוריד אותה בבית וכאשר היא רואה את הבית ולא מורדים אותה מתחילות זעקות ובכי ואין אפילו דרך להמשיך לנהוג. נגשתי לעירייה בכדי לבקש חניה מוסדרת לנכה נאמר לי שהעירייה שלי דורשת נכות גפיים או אישור מהרופא הגשנו אישורים רפואיים. אך מדובר באוטזים התשובה בעירייה אחרת יכלו לאשר לכם פה לו צריך רק נכות גפיים. אבקש הכוונה האם כן אפשרי לקבל חניה ברחוב מפני שאני רואה הרבה אנשים שיש להם חניה והם הנכים אך אין להם נכות גפיים. אודה לתשובתך.

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  14:25, 19 באוגוסט 2014

  הקריטריון הוא אכן נכות בגפיים התחתונות. לעניין תו חנייה, אוטיזם לא מהווה עילה, למעט מיקרים מיוחדים. נסו לבקש תו חנייה לנכה ממשרד הרישוי בעילה שתנועתה של בתכם בדרכים ללא רכב עלולה לדרדר את מצב בריאותה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.