התפטרות לאחר שמירת הריון - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • טלי

  נשלח ע"יטלי 21:01, 7 בספטמבר 2014

  שלום.אני מתאריך ה13 ליולי 2014 יצאתי לשמירת הריון.העבודה שילמו לי חופשת מחלה מתאריך 13/07/2014-24/08/2014.המשכורת האחרונה יצאה לי נמוכה מאוד מכיוון והייתה מורכבת רק מחופשות מחלה ובנוסף גם חודש הבא תצא לי משכורת עוד יותר נמוכה.ברצוני לדעת מה קורה במידה ולאחר שמירת ההריון אני מתפטרת מהעבודה איך מחושבים הפיצויים שלי?? האם לפי המשכורות הנמוכות והחלקיות האחרונות שניתנו לי? או לפי המשכורות האחרונות בחודשים בהם עבדתי חודשים מלאים??כי לפי מה שאני יודעת פיצויים ניתנים לפי 3 משכורות האחרונות..ואם כך זה יהיה באמת כמעט ולא יהיו לי פיצויים.אשמח לתשובתכם.תודה

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  12:44, 8 בספטמבר 2014

  טלי שלום, כלל הבסיס לחישוב פיצויי פיטורים הוא על בסיס השכר האחרון. על פי התקנות, עבוד שחלה הפחתה בשכרו יכול בתנאים מסוימים לבקש כי שכרו יחושב לפני ההפחתה. יש לבדוק את כדאיות הפיטורים במקרה זה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.