• כהן דוד

  נשלח ע"יכהן דוד 01:34, 30 בספטמבר 2014

  אני מקבל קצבת זקנה אולם יש לי נכות של 66 אחוז ממחלה ונכות מעבודה בבטוח הלאומי מלפני צאתי לפנסיה כיום בן 77. האם ניתן לבקש ועדה של נכות עקב מצבי שהוחמר לצורך קבלת הנחות במיסוי ברשויות ? כיום יש לי מספר בעיות רפואיות קשות במוקד בטוח לאומי אמרו שניתן להגיש רק בקשה לביטוח לאומי להכרה כסיעודי ת

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  08:59, 30 בספטמבר 2014

  לגבי נכות, נכון הדבר. לגבי יתר הזכויות יש לבחון את מצבך כיום ועל בסיס זה לבחור את התביעה הנכונה.

  תגובה
 • 21:08, 30 בספטמבר 2014

  מצטער לא הבנתי את תשובתך. אני יכול להגיש בקשה להגדלתהנכות בועדה רפואית של בטוח לאומי ללא שינוי כמקבל קצבת זיקנה כלומר רק לצורך הטבות בארנונה חשמל וכו? אם כן שמעתי שאפשר להגיש ניירת רפואית של מצבי הרפואי לעניין הזה ללא קשר לבקשה לשיות סעודיות וכו וזאת גם ללא נוכחות בועדה אלא לעיון רופא והחלטתו זה נכון?

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.