אבטלה ודמי לידה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • עינב

  נשלח ע"יעינב 10:38, 23 בנובמבר 2014

  בס"ד. עבדתי באופן רצוף כ - 3 שנים אך במקומות עבודה שונים. היום אני חותמת אבטלה, ומימשתי כחודשיים בערך מהאבטלה כאשר נשאר לי עוד לממש את חודשי האבטלה אך לפני כחודש מצאתי עבודה, והשבוע גילתי שאני בהריון. רציתי לשאול א. האם הזכאות לדמי אבטלה מוגבלת, קרי, אם עוד שנה אעזוב מקום עבודה נניח לא אקבל כי כבר קיבלתי, ? ב. לגבי דמי לידה, יצא שעבדתי, הפסקתי בערך כ - 5 חודשים אני בבית, אך דיווחתי מאוחר לאבטלה בעקבות המלחמה לכן רק היום אני מקבלת את התשלום, ועכשיו לאחר הפסקה של כ - 5 חודשים אעבוד כ - 9 חודשים עד הלידה צה לגבי דמי הלידה?

  השב
 • 10:01, 24 בנובמבר 2014

  אם הבנתי נכון, את זכאית לדמי לידה מלאים. הן בעבור חודשי העבודה שצברת והן לעניין קצבת האבטלה שקבלת שנספרת במניין החודשים.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.