התפטרות מוצדקת? - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • מילשטיין

  נשלח ע"ימילשטיין 07:11, 26 בנובמבר 2014

  שלום רב, התחלתי לעבוד כמזכירה בבית ספר. לאחר כחודש שינו לי את התפקיד לאחראית גביה, דבר שלא הוזכר כלל בראיונות או בתחילת העבודה. כל התפקיד השתנה ופתאום הפכתי למנהלת חשבונות,תחום שמרתיע אותי מאוד. לכן הודעתי שאיני רוצה להמשיך בתפקיד זה. אך מבחינתם מדובר בתפקיד שעל מזכירה לבצע, גם אם לא נאמר לי על כך מראש. לכן נאלצתי להתפטר. מקום העבודה מסרב לתת לי מכתב על השתלשלות העניינים, ומסרב לתת לי מכתב פיטורים. האם ההתפטרות שלי נחשבת מוצדקת? האם אוכל לקבל דמי אבטלה על סמך הצהרתי זאת? האם מקום העבודה מתנהל באופן חוקי? תודה רבה!

  השב
 • 08:49, 26 בנובמבר 2014

  יש להוכיח הרעה משמעותית בתנאי העסקתך. מכל מקום, עלייך לצבור תקופת אכשרה של 12 חודשי עבודה מתוך 18 החודשים שקדמו לאבטלה על מנת להיות זכאית לדמי אבטלה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.