עבודה זמנית לחודש אחד בזמן שחותמים בלשכה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • הגר

נשלח ע"יהגר 15:50, 27 בדצמבר 2014

אני חותמת אבטלה כבר שבועיים. יש לי אופציה לעבוד בחודש הקרוב אך העבודה שמוצעת לי היא לחודש אחד בלבד. האם לאחר שאעבוד חודש (עם תלוש שכר כמובן) אוכל לשוב לחתום בלשכת התעסוקה ולקבל את דמי האבטלה שוב? יש לציין שלפני שהתחלתי לחתום בלשכה עבדתי במשך שנתיים וחצי ועל פי תלושי המשכורת הללו נקבע הסכום והזמן שאני זכאית לדמי אבטלה. האם זה ישונה?

השב
  • 13:16, 29 בדצמבר 2014

ניתן, אך כדאי לבקש מכתב הפסקת עבודה ממקום העבודה הזמני. לגבי חישוב דמי האבטלה, יחושבו לפי 6 החודשים שקדמו לחתימה הראשונה בלשכת התעסוקה. מכוון שאינך מתחילה תקופת זכאות חדשה, אני מניח כי גובה זכאותך תיוותר כמות שהיא.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.