ילד נכה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 13:35, 17 ביוני 2015

שלום רב. בתי אלרגית לחלב ברמה מסכנת חיים. הגשנו תביעה לביטוח לאומי לגמלת ילד נכה. יש בידינו מכתב מרופא אלרגיה הקובע כי האלרגיה היא 10/10, היא זקוקה להשגחה כל הזמן ונושאת אפיפן כל הזמן. כמו כן, אושרה סייעת רפואית בגן. (הילדה בת 4). כאשר אכלה מעט גבינה לפני כשנתיים התנפחה והשתעלה (הרגשתי שאני מאבדת את הילדה תוך שניות) והזמנו אמבולנס. עד שהגענו למיון מצבה השתפר אך עדיין השתעלה וצפצפה. בשל כך - קיבלנו דחייה! הרופא בועדה כתב כי האירוע לא היה מסכן חיים והילדה לא זקוקה להשגחה! מה שעומד בסתירה למכתב מהרופא.. ולמה שאמרו לנו מהמיון.. וכמובן למה שקורה בפועל - אין לנו מוצרי חלב בבית, לא הולכים למסעדות, הילדה הולכת לחברות רק עם ליווי שלנו, לא משאירים עם בייביסיטר ועוד. זה הזוי.. האם אני צריכה לחשוף את הילדה שלי לחלב ולסכן את חייה על מנת לקבל את הגמלה?? האם יש סיכוי לערר?

השב
  • 17:17, 18 ביוני 2015

אין צורך לסכן את חייה של ביתך. ניתן לערער על ההחלטה, אך יש לבוא מוכנים לוועדה.

תגובה
  • 16:27, 19 ביוני 2015

ביטוח לאומי מקום הזוי נתנו לילדה שלי 100% אבל קבעו בוועדה שאינה זקוקה להשגחה.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.