חופשצ מחלה לאחר ניתוח מעקפים של עצמאי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • לוי רוני

  נשלח ע"ילוי רוני 13:00, 1 בדצמבר 2015

  האם לאדם שעבר ניתוח מעקפים לפני התקף לב ולא עבד 3 חודשים, אך הוא בעל חברה פרטית קטנה , לא מגיע חופשת מחלה ,יש לציין שהוא לא עבד 3 חודשים בהמלצת ובאישור רופא. אני אדם שמשלם הרבה מאוד כבר קרוב ל-40 שנה ביטוח לאומי. איך יתכן שכשאני באמת צריך עזרה מכם אני לא זכאי לה? עלי לציין שאני לא מבקש נכות כללית אני מבקש רק שלושה חודשים שלא עבדתי. בתודה מראש לוי רוני פלאפון 0524600465 מושב שעל רמת הגולן.

  השב
 • 08:19, 6 בדצמבר 2015

  ראשית, מי זה "מכם"?! חשוב שתבין שפורום זה אין לו קשר למוסד לביטוח לאומי! יש באפשרותך לקבל פיצוי נכות עבור תקופה של למעלה מ- 90 יום בהם לא היית כשיר לעבוד.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.