מזונות ילד הוצאה לפועל וביטוח לאומי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 15:31, 22 בדצמבר 2015

  שלום עו"ד אבניאל. יש לי 2 שאלות ברשותך.. 1-אני נשוי לאישה גרושה עם ילד,עד עצם היום הזה במשך כמה שנים היא לא מקבלת מזונות למרות פסק דין משפטי. פנינו להוצל"פ אבל כל פעם דחו אותנו מחדש,ידוע לנו שהגרוש לא עובד באופן מסודר עם תלוש ואין לו חשבון בנק. פנינו גם לביטוח לאומי אבל גם שם דחו אותנו מכיוון שהיא התחתנה מחדש(ואני מדבר נטו על מזונות ילד) האם יש עוד משהו שנוכל לעשות כדי לקבל את הכסף שבס"ה מגיע לנו כדי שנוכל לכלכל אותו בכבוד??

  השב
 • 09:16, 23 בדצמבר 2015

  אולי כדאי לברר את עניין המזונות בפורום משפחה. לעניין ביטוח לאומי בוחנים את הכנסותיה מעבודה ושאל מעבודה. במידה והכנסותיה (גם גמלה מחליפת שכר נחשבת כהכנסה מעבודה) עולות מעל 4016, לא תהיה זכאית למזונות מאת המוסד לביטוח לאומי.

  תגובה
 • 12:28, 23 בדצמבר 2015

  תודה רבה!!

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.