קצבת נכות - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
 • ליטל נחמיאס

  נשלח ע"יליטל נחמיאס 07:52, 14 במרץ 2016

  שלום,אמא שלי הפסיקה לעבוד עקב בעיות רפואיות לאחר שעברה את הוועדות בביטוח לאומי אמרו לה שנקבע לה 65 אחוז אבל על אחוז זה היא לא זכאית לקבל שום דבר . אמרו לה שישלחו לה מכתב סיכום האם זה הגיוני שקובעים לאדם אחוזי נכות אבל הוא לא זכאי לקבל על זה סכום חודשי

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עוד הלל ארנטל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  12:41, 14 במרץ 2016

  שלום, ככל הנראה נקבעו לאמך 65% נכות רפואית, אך נקבע שלא איבדה את כושר השתכרותה. יש לבחון על אילו ליקויים נקבעו אחוזי הנכות ולבחון מה ניתן לעשות על מנת לשכנע את ביטוח לאומי כי איבדה את כושר השתכרותה. ייתכן גם, כי אמך היגעה לגיל זקנה וייתכן ו - 65% הם אחוזי אי כושר שנקבעו לה ומאחר ואחוזים אלו מזכים בקצבה הנמוכה מקצבת זקנה, נאמר לכם כי לא מגיע לה כלום.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.