פריצת דיסק- תביעה ביטוח לאומי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • אנונימי

נשלח ע"יאנונימי 10:53, 31 ביולי 2016

רקע- בגיל 20 עברתי פריצת דיסק. היום בת 33 ולפני מספר חודשים נפלתי בעבודה (בהריון) והיו לי כאבי גב היסטריים אשר גרמו לי להיות מוגבלת להסתדר באופן עצמי. הייתי שבועיים בבית. לאחר הלידה לפני כחודשיים) חזרו לי הכאבים בגב ושוב הייתי מוגבלת, ללא יכולתי לעשות פעילויות יומיומיות סטנדרטיות וכמובן לטפל בתינוקת שלי (כמעט והפסקתי להניק). הופניתי לאם אר איי ונמצאו שתי פריצות דיסק- l4 עם l5, ו l5 עם s1. בימים אלו שוב חוזרים לי הכאבים ואני חוששת כי עוד פעם אהיה מוגבלת בתפקוד היומיומי. פשוט סיוט לנהל אורח חיים במצבי הבריאותי. יש לציין כי תבעתי את ביטוח לאומי בגין הנפילה וקיבלתי מסמך אשר תביעתי לתשלום דמי פגיעה הוכרה כתאונת עבודה וקיבלתי תשלום בגין הימים שנעדרתי מהעבודה. שאלתי: האם יש עילה לתבוע שוב את ביטוח לאומי? לקבל אחוזי נכות? תודה.

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

רונן אבניאל - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

15:24, 31 ביולי 2016

בהחלט, אך במקרה שלך יהיה קשה להוכיח את המקור לפגימה, על אף ההכרה בדמי הפגיעה.

תגובה
  • 20:02, 31 ביולי 2016

תודה על המענה.
    איזה טופס אתה מציע לי למלא בשביל התביעה?
    האם כדאי לי לקחת עורך דין?

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.