לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יוסי1

קבלת דמי אבטלה - עזרה בבקשה

שלום רב, תביעת האבטלה הקודמת שלי הייתה אי שם בשנת 2009. מזה כמה שנים אני עובד בשתי עבודות: ראשית ומשנית. ב 1.10.19 פוטרתי מעבודתי הראשית וקיבלתי דמי אבטלה עבור 21 ימים עד שמצאתי עבודה ראשית חדשה בסוף אוקטובר 2019 (הודעתי על כך לשירות התעסוקה כמובן). ב 15.3.20 הוצאתי לחל"ת בעבודתי המשנית ולקראת סוף מרץ 2020 פוטרתי מעבודתי הראשית. לכן מאז סוף מרץ אני לא עובד כלל. נרשמתי בשירות התעסוקה כדורש עבודה ב 27.3.20. בבואי להגיש תביעה לדמי אבטלה, האתר של ביטוח לאומי לא אפשר לי כי נאמר לי שזו תביעה חוזרת כי לא חלפו 12 חודשים מהתביעה הקודמת לכן אין צורך להגיש. אנחנו תכף בתחילת יוני 2020 ועדיין לא קבלתי אגורה דמי אבטלה. אני בן 44, נשוי פלוס אחד וזכאי ל 138 ימים. באוקטובר 2019 ניצלתי 21 ימים ולכן אני זכאי לעוד 117 ימים. כל הפניות שלי לאתר של ביטוח לאומי, מוקד פניות הציבור שלהם, בטלפונים *8321 או *6050 נותרו ללא מענה כי אף אחד לא עונה בטלפונים ולא חוזרים לפניות. לא ניתן ללכת לסניף כי אין קבלת קהל. תחושה ענקית של תסכול. למה צריך לרדוף אחרי ביטוח לאומי כדי לקבל קצבה שמגיעה לי כאשר בכל חודש אני מפריש אלפי ש"ח עבור הביטוח.

item.Author מנהל הפורום רונן אבניאל - משרד עורכי דין

תנסה להגיש שלא באמצעות האתר ותמציא 12 תלושים אחרונים

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ביטוח לאומי