לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רויטל

מלחמת התשה נכות כללית

שלום רב ! חולת קרהון ,נפשי,וסקרואילאטיס ,וסקרליטס ( מחלה אוטואימונית עיניים ) מוכרת כנכה ב.לאומי 24 שנה פעם היה לצימתה ואז החמרה וקיבלתי זמני, והפעם מה1.7.2020 נשללה זכאותי לקצבה לא עברתי את הסף הרפואי ,ערערתי ועברתי וועדות רפואיות קיבלתי לאור הליקויים 50% משוקלל הועברתי לשיחה טלפונית עם ע.סוציאלית מהשיקום( שבוע שעבר ) ולאחר מכן העבירו את התיק לפקיד תביעות ובאתר האישי מופיע כי אינני זכאית לקצבה מכיוון שאחוזי האי כושר 50% , אני רותחת מזעם על כל ההתנהלות הלקוייה 6 חודשים אני ללא כל הכנסה וממתינה להם , אחרי 24 שנה הם החליטו שאני כשירה לעבוד במשרה מלאה דווקא שמצבי הרפואי החמיר והתווספו לי מחלות אוטואימוניות ומערכת החיסונית שלי תוקפת את הגוף שלי ואני בבית מרוסקת מעייפות ומכאבים קשים העברתי להם את כל המסמכים הרפואיים הם הצליחו להתיש אותי ( אגב קיבלתי קנאביס רפואי להקלה על הכאבים לא זוכרת אם ציינתי זאת מולם ), אשמח לייעוץ והכוונה איך להתקדם מפה התעייפתי מולם תודה מראש רויטל ארביב

item.Author מנהל הפורום רונן אבניאל - משרד עורכי דין

המצב שאת מתארת של נכות זמנית לתקופה כה ארוכה בהחלט מתסכל. באפשרותך להגיש ערר לעניין כושר השתכרות ולהכין מסמכים רלוונטיים המעידים על פגיעה של יותר מ 50% מכושרך לעבוד עקב ליקוייך השונים.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ביטוח לאומי