משפט על דו"ח חניה בחנית נכים לא מסומנת - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • ערן

נשלח ע"יערן 14:46, 14 במרץ 2012

לפני כ10 חודשים, בעודי נוסע ברח' הארבעה מכיוון מערב לכיוון מזרח זיהיתי מקום חניה פנוי המסומן באפור מצידו השני של הרחוב. ביצעתי פנייה לכיוון המקום לאחר שעצרתי בתמרור עצור וביצעתי סקירה של השילוט התעבורתי באיזור החניה. בראש הרחוב בצד בו נמצאת החניה נראה ומשך את תשומת הלב עמוד עליו תמרור אזהרה מהבהב המתריע בפני "עבודות בבדרך", ותחתיו תמרור אזהרה נוסף המתריע על "כביש ההולך וצר". באותו רגע הרגשתי כי המזל האיר לי פנים שכן הצלחתי למצוא חניה באפור בתל אביב. חניתי את רכבי בחניה הלא מסומנת שנשקה לשפת המדרכה האפורה והלכתי לדרכי. כאשר חזרתי לרכבי הופעתי לגלות כי הוא נעלם. תחילה חשבתי שנגנב היות והייתי בטוח בכל רמח איברי שחניתי את רכבי כחוק, כפי שאני נוהג מאז ומתמיד. רק כאשר חזרתי להסתכל על השילוט בראש הרחוב בצורה רגלית, הופתעתי לגלות שלט המתריע על כך ש-8 מקומות החניה שאחריו מיועדים לנכים. אותו שלט המתריע על איזור חניית נכים מוסתר מהכיוון ממנו באתי על ידי העמוד עליו תמרור האזהרה המהבהב המתריע בפני "עבודות בבדרך", ותחתיו תמרור האזהרה המתריע על "כביש ההולך וצר". עובדה זו לא עזרה ורכבי נגרר. חילוץ הרכב ממגרש הגרירה עלה לי 250 ש"ח, מונית להגיע לשם 50 ש"ח, ודו"ח החניה 1000 ש"ח. על מנת למחיש את תנאי השטח ששררו צירפתי סרטון מליל האירוע: http://www.youtube.com/watch?v=0My8zBilTuI כל הערעורים למחלקת החנייה של עיריית תל אביב לא צלחו והגשתי כמפלט אחרון בקשה להישפט. אשמח לקבל טיפים שיעזרו לי לזכות את עצמי במשפט.

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד דודי דויטש,מנהל הפורום

23:19, 14 במרץ 2012

ערן שלום,
    עליך להציג את הסרט לשופט ולשכנע אותו שהשלט המורה על חניית נכים בלתי נראה מהמקום ממנו באת.
    כמובן שההצלחה לא מובטחת.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.