• 22 במרץ 2012

קנס בית משפט לתעבורה בסך 600 שקלים -שולם בהסדר מבצע ההנחות ב-2002

נשפטתי על נהיגה ללא רשיון בר תוקף בזמנים ההם נהוג היה לחדש כל שנתיים לא שלחו לי לחדש וברח לי התאריך ...!!! -נגזר עלי 600 או 4 ימי מאסר ב אפריל 2002 היה מבצע של המדינה לתשלום קנסות מופחתי ריבית ובתשלומים החוב עמד אז על 960 שקלים חילקו לי ל4 תשלומים של 240 שקל האחרון שולם ב8.2002 מסתבר שלמדינה לא מספיק ! - קיבלתי דרישה לפני עיקול בימים אלו לשלם כ 1500 על אותו תיק משנת אלפיים ששלימתי את הקנס בעטיו ב 2002 לא האמנתי שאמצא את הקבלות מאז למזלי מצאתי את 3 האחרונות הראשונה כנראה שלומה במזומן גם היא תימצא - פניתי למרכז לגבית קנסות עם כל פרטי התיק והסכומים ששילמתי הייתי בטוחה שפשוט לא מופיע ששילמתי - טעות או בלאגן - מסתבר שכן מופיע ששולם- אבל עדיין הם דורשים 1478 שקלים 600 עבור הקרן ו 878 ריבית והוצאות הזוי - גם לא ידוע להם על מבצע שהיה לא מופיע להם - אז מי עמד מאחורי המבצע לא מדינת ישראל ומשרד התחבורה ?? אני מספרת את כל הסיפור -מתוך המחשבה שאני לא היחידה ששילמה אזזזז ואחרי 10 שנים -מי יודע אם נשמרות הקבלות ! ? מקבלים הודעת קנס דרישה חמורה נוספת עם איומי עיקולים וכד -ונאלצים לשלם בשנית את אותו הקנס שכבר שילמו -ורק להמנע מצרות מקווה מאוד שזה לא שיטתי - המדינה צריכה כסף - מנסים - שיטח ה"מצליח" ???!!! מה לעשות עם זה מלבד לפרסם אולי בתקשורת ???? תודה צילה רובין

22 במרץ 2012
  • מנהל הפורום עו"ד דודי דויטש 28 במרץ 2012

קנס בית משפט לתעבורה בסך 600 שקלים -שולם בהסדר מבצע ההנחות ב-2002

צילה שלום,
    אמליץ לך לנסות לאתר חומר אודות המבצע, בעיתונות, באינטרנט, או במוסדות הרלווטיים.
    פני שוב במכתב מפורט, בצירוף כל האסמכתאות וחישוב הסכומים (הסכום המקורי, אחוז ההפחתה במבצע, והתשלום ששולם בפועל). הציגי את הנתונים ואת ההגיון שמאחורי המספרים.
    מקווה שיעבוד.
    בהצלחה

28 במרץ 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?