שלילת רשיון - פורום תעבורה

שאלה חדשה
 • ילנה

  נשלח ע"יילנה 15:24, 16 באפריל 2012

  שלום רב, אבקש עזרתכם בעניין. ב9/11/08 בעלי נהג ברכב בהיותו שיכור וגרם לתאונה. נשלח לשירות מבחן אשר שילב אותו בהליך טיפולי בתחנה לטיפול בנפגעי אלכוהול.כמו כן גם בוצע 150 שעות של"צ וקיבל פסילת בפועל לתקופה של 18 חודשים. מתקופת הפסילה בפועל נוכו 60ימי פסילה מנהלית. נכון להיום בעלי ללא רשיון כבר 8 חודשים. בעיה היא שבעלי מבצע עבודות גבס ועבודה היא לא באזור מגורים אלה במרכז הארץ. הוא תלוי באנשים אחרים שיכולים להסיע אותו למקום עבודה או להגיע לשם בתחבורה ציבורית עם ארגז כלים כבד וסולם. היו מקרים שמחוסר אפשרות הגעה היה מפסיד את עבודתו וזה פגיעה משמעותית בהכנסתו. אנחנו משפחה עם 2 תינוקות ואני לא עובדת בגלל בעיות בריאות. כלומר בעלי היחיד שמפרנס את המשפחה. האם יש אפשרות להקטין את העונש הפסילה ואם כן באיזה דרך ניתן לבצע זאת? על תשובתכם מודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

  עו"ד דודי דויטש,מנהל הפורום

  16:11, 16 באפריל 2012

  ילנה שלום,
  לאחר מתן גזר הדין, עמדו לרשותכם 45 ימים בהם יכולתם לערער לבית המשפט המחוזי.
  בשלב זה, פסק הדין סופי, ואין אפשרות לערער עליו ('חלוט').
  בשולי הדברים אוסיף, כי לאור הפרטים שציינת, נראה כי העונש אינו קיצוני בחומרתו במידה המאפשרת להניח שבית משפט מחוזי היה מתערב (לו היה מוגש ערעור במועד), והוא אולי אפילו מתון.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.