שאלה בנושא תביעה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • דורון

נשלח ע"ידורון 21:46, 23 במאי 2012

שלום, לפני 3 שנים שמתי את הבת שלי באוטו מאחורה, מהצד של הכביש, אופנוע שהגיח במהירות פגע בי בדלת, והוא זז כמה מטרים קדימה. הנהג באופנוע, החליף איתי פרטים. כמו כן פעם במספר חודשים הוא היה פונה אליי באיומים,ציטוטים" למה חברת הביטוח שלך לא עונה" "הסוכן שלי מתקשר אליך עכשיו, תודה בפניו". הוא רצה לאלץ אותי להודות. אני כמובן אשמח ללכת איתו למכונת אמת על כל מילה אם יש דבר כזה. הוא טוען שהתחמקתי שנתיים, והוא תובע אותי על 7,500 ₪ 70% זה נזקים לאופנוע. ראוי לציון כי לא ארע כל נזק לאופנוע. מקום התאונה ארע ליד ביה"ס אחר לא מה שהוא טוען הוא רצה שאשתף איתו פעולה על מנת שיתבע את החברה ויוציא כסף מהם מיטוט שלו"תעזור לי אתה לא מעניין אותי, אני רוצה כסף על האופנוע שלי": תמיד שהוא התקשר עזרתי לו, ואף קישרתי אותו לחברת הביטוח שלי, אמרתי לו זו מדינה דמוקרטית אם אתה רוצה לתבוע את חברת הביטוח שלי זו זכותך, אם יגידו לי לבוא להעיד אני אבוא. הוא כל הזמן היה עצבני וטען כביכול שלא עונים לו בחברה שלי. חברת הביטוח בזמנו שהייתי מבוטח אצלה כבר לא מבטחת אותי, עברתי מזמן לאחרת בזמנו הייתה תביעה פתוחה אצלם ושבאתי לחדש את הביטוח, הם אמרו שהתביעה פתוחה, והם סגרו אותה, כי לא המשיכו את הטיפול בה. כנראה הוא ביטל את התביעה שאלות 1.איך אני מוכיח שהוא משקר, הוא איים ותמיד עזרתי לו, הוא טוען שהתחמקתי שנתיים, זה כלל לא נכון 2.האם אני צריך לפנות לחברת הביטוח שלי שאז ביטחה אותי, הם צריכים לתת לי הגנה? מה עליי לעשות?

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

18:13, 24 במאי 2012

דורון שלום,
    שאלתך אינה עוסקת בדיני התעבורה, כי אם בדיני נזיקין.
    אמליץ לך לפנות לפרום המתאים כדי לקבל תשובה מוסמכת.
    חג שמח

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.