בקשתי כבר להישפט - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 19:51, 26 בינואר 2013

שלום אני נהג חדש וכבר בקשתי להישפט על הדיבור בסלולרי א. רציתי לשאול: האם אני יכול לבוא למשפט ,להודות באשמה ולבקש שעקב מצבי הכלכלי הקשה מאוד , אני מעוניין בהמרה לשלילה , האם זה יתקבל או שגם כאן אני מסתכן בכפל קנס? ב. כשמודים אצל התובע לפני המשפט במקום להישפט , זה תמיד נשאר הקנס המקורי? בתודה מראש , אלי

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עורך דין תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

22:50, 26 בינואר 2013

אלי שלום,
    גם הודיה בפני התובע והשגת הסדר, מחייבת אותך להופיע בפני השופט לשם הצגת ההסדר, הרשעתך ע"פ הודעתך וגזירת הדין בהתאם להסדר שסוכם עם התביעה כאמור.
    לאחר שביקשת להפשט, בתי משפט שונים וכן תובעים רבים נוטים כיום שלא להסתפק בקנס המקורי.
    יתכן מאד שאם תודה טרם המשפט תוכל להגיע להסדר מקל שכן יסתפק בקנס המקורי, אולם הדבר תלוי כאמור בתובע, וכן בהיקף הרשעותיך התעבורתיות ובמידת חומרתן.
    הרשעה קודמת בעבירה זהה (אפילו אם לא נשפטת, אלא שילמת את הקנס) עשויה להקשות עליך עד מאד ולטרפד כל הסדר עם התביעה.
    גם בפני התובע, טרם המשפט, וגם בפני השופט במהלך הדיון (בשלב הטיעונים לעונש) אתה רשאי לטעון כל שתראה לנכון, כולל לעניין מצבך כלכלי הקשה, מצב בריאותי, מצב אישי ועוד...
    לא אחת משתכנעים שופטים להקל, מקום שניתן.
    בתי המשפט כבר שמעו הכל, ולכן - גיבוי כל טענה כאמור במסמכים מתאימים עשוי לסייע.
    בהצלחה ושבוע טוב

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.