• 12 במרץ 2013

תעבורה

נהגתי בפסילה שלוש פעמים הפעילו לי את התנאי וישבתי שנה + במקום 18 חודשים אני היום אסירה ברשיון עד חודש אפריל הסיפור הוא כזה לפני כשלוש שנים עצרתי בגין נהיגה בפסילה המעצר נמשך כחודשיים ומלחץ לצאת מנווה תרצנ חתמתי על 4 תנאים פסילה לארבע שנים עבודות שירות 12 חודש {פרוטוקול פוצל לשניים } ולכן גם התנאי פוצל לשנים ובנוסף קצינת מבחן שנתיים וחילוט הרכב כאשר סיימתי את העבודות שירות ובגלל שהרכב עדין ברשותי כי הוא לא על שמי פניתי לתובע שיתן לי להחזיר את הרכב לכביש כי זה רכב של עבודה {מסחרי} וכעבור מס פגישות באמת ניתנה לי האפשרות להעלות את הרכב עם נהג , וכך היה העלתי את הרכב על הכביש והנהג עבד על הרכב ,
    איכהו אותו בחור שהביא לי את הנהג לא נהג בתום לב ואמר לי שישנו משהו שיכול להחזיר לי את הרשיון לתקופה עד 6 חודשים ואני התפתאתי וכך היה שילמתי עבור השירות של העורך דין שיצג אותי בעצמו ולבסוף שהתחלתי לנהוג הסתבר שהרשיון שקיבלתי מזוייף נתפסתי עי הבילוש ממך בקרבת ביתי , ומשם נלקחתי לכלא ניהלתי משפט 10 חודשים
    הופטת קסלאסי מרים קבעה שאני אשמה בנהיגה בפסילה אבל היא גם אמרה והחליטה שהרכב לא חולט כי הוא חולט כבר בעבר ואני הייתי צריכה לשלם כנס והמדיה צריכה להחזיר לי את הרכב ,הרכב לא רק שלא הוחזר גם אחרי ההחלטה של השופטת קסלאסי שלושה חודשים אחרי התביעה נתנה הוראה למכור את הרכב שלי וכך היה הרכב נמכר לפירוק ב10 אלף שקל ששוויו של הרכב 40 אלף היועץהמשפטי במטה הארצי שוחח עם העורך דין שלי מהסנגוריה ואמר שניתן לפצות אותי ב25 אלף וכל הסכום ילך לגבית כנסות לפי מה שנקבע מלכתחילה בפסק דין להורדת החילוט עי השופט כדורי 15 אלף ועוד 10 אלף כנסות ישנים סך הכל 25 אלף
    זהו רכב של עבודה מלכתחילה לא היו צריכים לקחתו וככה נקבע עי השופטת הרכב עמד במחסני המשטרה למרות בקשותינו להחזירו ניעננו באמרה איננו יודעים היכן הרכב ורק שהם ראו שאני לא מוותרת אז נאמר לנו שהרכב נמכר בחודש דצמבר למרות הפסק דין של השופטת בחודש ספטמבר להחזיר את הרכב כי הוא שוחרר מחילוט עי כדורי אני רוצה לתבוע את המדינה ואין לי כסף למימון עורך דין ואני צריכה עזרה מיידית

12 במרץ 2013
  • 16 במרץ 2013

תעבורה

את צריכה להשאר בבית סוהר

16 במרץ 2013
    • 16 במרץ 2013

תגובה לגברת גלית

את בטח לא מבינה את האמרה הזו "את צריכה להשאר בכלא"
      אז בואי אני אסביר לך גברת נכבדה , הכלא מיועד לאנשים שבאמת ביצעו מעשה בכוונה תחילה רצחו את יקיריהם , הונו את הסובבים אותם ברמות גבוהות, והרגו אנשים על הכביש בגלל חוסר זהירות מוחלט ,סוחרי סמים גדולים, אינני רוצה להצתדק על מעשי הראשונים , אבל לידיעתך שאת נמצאת במצוקה כספית ואת מתפרנסת מהרכב כ15 שנים משלמת הכל לבד מגדלת שתי ילדים ודואגת לכל צרכיהם לבד ללא עזרה מאף גורם וחיה עם 2000 שקל מזונות, אז כאשר לוקחים לך את הדבר היחיד שאתה יודע לעשות בחיים ,ואין לך דרך אחרת להביא כסף לבית של ילדים , יש לזה המון השלכות ,
      כמו: לא לעבוד ולא לאכול ולא להתלבש ולהיות עני מרוד ,כי המדינה לא אכפת לה מאנשים כמוני וכמוך ,אם מחר אנחנו נהעלם לאף אחד לא יהיה אכפת , בטח לא ירשמו עלינו בעיתונים ובטח לא ידברו עלינו כלל, אנחנו פסיק קטנטן במערכת שרק בבחירות אנחנו קול ולא יותר מקול המערכת הזו מושחתת המערכת הזו היא קנוניה , להשלח לכלא זו עברה בפני עצמה כי השב"ס זה מדינה בפני עצמה, ואם לא היית שם אינך יודע כלום ,הלוואי שהשב"ס היה חלק בתוך המדינה כי אז הם לא היו מתעללים באנשים ומכים אותם בתוך כותלי הכלא ואף אחד לא יודע כלום, השב"ס עושה מה שהוא רוצה זה דיקטטורה ואם אינך קשור אז מתעללים בך יותך ,פיסית ומילולית, ואני לא הייתי קשורה זה מה שתמיד ניסו להסביר לי בכלא.
      למדינה לא אכפת מהיכן תביאי את הכסף לחיות את לא מכירה את מורכבות חיי ואין לך את הזכות להעביר ביקורת כזו נוקבת , את מהווה חלק קטן של אנשים שחושבים שכלא זה פטרון טוב לנוהגים בפסילה , אבל את וכלל האזרחים שחושבים כך הם בטח לא חוו חיים מורכבים כמו שלי, ואינני מאחלת לאף אחד לחיות כמוני, וכל עוד לא נתפסת זה לא אומר שאת צדיקה את פשוט היית חכמה לא להיתפס בניגוד אלי שאני הייתי טפשה ונתפסתי אבל יומך יגיע ואת תביני לליבי יום אחד ואני מאחלת רק לך את הסיטואציה שאני הייתי בא לאורך שנה שתרגישי מינימום את התחושה ומקסימום את הענישה
      הכלא זה עוד כלא לחיי שתמיד בכלא ,

16 במרץ 2013
  • מנהל הפורום עו"ד תעבורה דודי דויטש 13 במרץ 2013

תעבורה

מירה שלום,
    אמנם השתלשלות העניינים קשורה לתחום המשפט התעבורתי, אולם שאלתך בסיפא קשורה לתחום האזרחי-מנהלי, ולפיכך מומלץ לך לפנות לפורום המתאים.
    בהצלחה.

13 במרץ 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?