דוחות חנייה בחו״ל - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • ארי

נשלח ע"יארי 06:49, 9 ביוני 2013

בשנה שעברה השכרתי רכב בהולנד. כאשר חזרתי לארץ לאחר כחודש קיבלתי לא פחות מ- 11 דוחות על מהירות. עברתי בערך בשמונה עד חמשה עשר קמ״ש את המהירות. הסכומים מופרזים והגיעו כמעט ל-1000 יורו לדו״ח וזה בלי ריבית אלא הסכום הראשוני של כל דוח. אם בכוונתי לנסוע השנה למדינות אחרות באירופה השייכות לאיחוד ולא שילמתי את הדוחות ישנה סכנה שאעצר? האם מידע זה עובר בין מדינות? תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

19:10, 9 ביוני 2013

באופן עקרוני מומלץ בחום לטפל בכל הדוחות מיידית ולשלם את הסכום הנדרש ו/או כל סכום אחר מופחת, אשר תצליח להשיג במסגרת הסדר. אם תצליח, שכן אין לדעת היכן ומתי תעצר בכל שדה תעופה באירופה, תדרש לשלם סכומים מופרכים בהיקפם ולא תשוחרר עד שתשלמם!
    סביר שבאותו מעמד לא יהיה ברשותך את הסכום הנדרש ולא תשוחרר עד שהנושא לא יטופל ממי מטעמך.

בהצלחה

תגובה
  • 04:29, 5 במאי 2015

היי
    אשמח לעזרה קיבלתי דוח במאליה בכריתים ולא שילמתי
    דיברתי עם הקונסוליה בארץ מה עושים ואם אפשר לשלם היא אמרה שתברר היא טוענת שהיתקשרה אליהם למישטרה שם וביררה ואמרו לה שהעבירו תדוח לעיריה אני לא יודע מה זה קשור כי זה היה דוחמישטרה לקחו לי כמובן תרישיון והוא אמר לי שעד שלא אשלם לא אקבל חזרתי לארץ ואני רוצה לטוס שוב ואני לא יודע מה לעשות שלא יעצרו אותי או משו כזה ואם זה תקף.לכל איקופה הכל קרה ליפני שנה אשמח לעזרה ואם יש דרך לטפל בנושא

תגובה
  • 15:29, 23 באוקטובר 2016

דוחות משטרה על מהירות בהולנד

האם שילמתם דוחות משטרה של הולנד על מהירות?
    קרה מצב שעצרו אתכם בכניסה למדינות אחרות באירופה עקה אי התשלום?

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.