תחנת רכבת ללא מספיק מקומות חניה - חונים באדום לבן - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • שירי

נשלח ע"ישירי 11:27, 11 ביולי 2013

שלום רב, בתחנת רכבת בנימינה יש הרבה מקומות חניה אולם לא מספיק. באופן קבוע כל המקומות מלאים, ועשרות רכבים חונים על המדרכה או באדום לבן. גם אני מכיוון שלא היתה לי ברירה חניתי באדום לבן לעשר דקות (לליווי בני הצעיר9 וקיבלתי דו"ח. האם יש איזושהי חובה של העיריה לספק מספיק מקומות שיכולה לפטור אותי מהדו"ח? ניתן להגיש תביעה ייצוגית? האם עצם זה שהייתי ממש מספר דקות, (דיברתי עם הפקח, לא יכול היה לבטל) יכולה לעזור לי איכשהו? תודה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

17:31, 11 ביולי 2013

שירי שלום,
    באשר לחניה באדום לבן, ביצעת את העבירה והועבדה שחנית שם למס' דקות בלבד אינה משנה את העובדה.
    כידוע, בארץ קיימת, במספר רב של מקומות, מצוקת חניה ועם כל הצער שבדבר אין זה מקנה אפשרות לחנות במקום האסור לחניה.
    עם זאת, באפשרותך להגיש בקשה להישפט על מנת לנסות ולהוריד את גובה הקנס בשל הנסיבות שפירטת ו/או מצב כלכלי קשה.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.