תמרור אין עצירה ס.6א2 - פורום תעבורה

שאלה חדשה
 • מימון חדוה

  נשלח ע"ימימון חדוה 19:57, 3 בספטמבר 2013

  חניתי באבן גבירול ליד מס' 15. במקום תמרור אין עצירה: בתוקף בימים א-ה מ 6:30 עד 10:00 ומ 14:00 עד 19:00 ביתר השעות החניה מותרת לרכב עד 4 טון. הרכב שלי הינו פיג'ו 206. השעה היתה 21:22. הרכב נגרר!!! האם אינני יודעת לקרוא? או שמא הדוח אינו חוקי? אשמח לשמוע חוות דעת. בברכת שנה טובה. חדוה

  השב
 • 22:10, 3 בספטמבר 2013

  תמונה שווה יותר מאלף מילים.

  תגובה
 • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

  עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

  11:27, 4 בספטמבר 2013

  חדוה שלום,
  אם חנית בין התמרור כאמור ובין כל תמרור אחר המבטל אותו (כולל סימונים שונים על המדרכה המהווים אף הם תמרור לכל דבר ועניין), וכן אם התמרור אינו מוגבל לטווח מסוים וכפוף לתמרור כללי אחר ברחוב, הרי שלכאורה חנית כראוי.
  מובן שיש לחזור ולקרוא את המגבלות המפורטות בתמרור ולוודא כי הן הובנו כראוי, שכן כבר נתקלתי בתמרורים אשר המגבלות המוצמדות להם ניתנות לפרשנויות שונות.
  היה ומצב הדברים אכן כפי שתיארת, הרי שבאפשרותך לפנות לעירייה בצירוף תמונת השלט, הדוח המפרט את מיקום חניית הרכב והמסמך המאשר את שעת הגרירה בפועל, ולבקש את ביטול הדו"ח.
  גם אם המגבלות אינן בהכרח כפי שהבנת בעת החניה, הרי שמספיק יהיה להוכיח כי הן אינן חד משמעיות וכי יש וניתן לפרשן באופן התומך בגרסתך.
  בהצלחה.
  חג שמח ושנה טובה.

  תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.