דוח חניה לרכב נכה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 10:24, 10 באוקטובר 2013

שלום לעו"ד דויטש יש לי ילד נכה גלגלים ברשותי רכב נכה הייתי בביקור בביה"ח איכלוב בת"א וחניתי את הרכב במקום תמרור אין חניה כי לא היה מקום חניה פנוי קרוב קיבלתי הביתה דוח ע"ס 250 ש"ח והסיבה הרכב הסתיר שדה ראיה השאלה היא איך אני יכול להוכיח שלא הסתיר והאם יש סיכוי לביטול ועל מי חובת ההוכחה בתמונה בלילה לא רואים כמעט כלום גם לא את מס הרכב עוד שאלה האם הם יכולים להגיד שהיה מקום חניה כי יש בנין חניון שם רק לדעתי רחוק מדי והשאלה מה המרחק שיכולים לטעון שיש חניה פנויה בכבוד רב

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

13:28, 13 באוקטובר 2013

אלי שלום רב,
    על אף שמדובר ברכב הנושא תו נכה, עדיין חנית במקום אסור, כאשר מוצב במקום תמרור המורה כי החניה אסורה.
    עם זאת, אמליץ לך לפנות בכתב, לביטול הדו"ח תוך צירוף האישורים המתאימים על מצב בנך.
    בנוסף, בידך להגיש בקשה להישפט ולהסביר את טיעוניך לתובע ולבקש הקלה בתשלום הקנס.
    בהצלחה

תגובה
  • 20:17, 14 באוקטובר 2013

תודה על התגובה
    האם רכב נכה אסור לחנות במקום שאין חניה לחנות בתמרור אין חניה??? או באדום לבן?

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.