לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יואב

משרד הרישוי

שלום הסיפור שלי ככה אני לפני שנתים הגשתי בקשה למשרד הרישוי לקבל רישון נהיגה D אוטובוס ושלחו אותי לבדיקת המכון והכל בסדר ועברתי את הקורס אבל יש תוקף לבדיקת המכון אבל לצערי היא נגמרה יחד עם תעודת יושר פניתי למשרד הרישוי לחדש את בדיקת המכון ואת התעודת יושר אבל עברו 3 חודשים בלי לקבל תגובה נסיתי להתקשר למספר משדרד הבריואת ואמרו שלא קבלו כלום ממשרד הרישוי פניתי שוב למשרד הרישוי והפקיד אמר שזה לוקח חצי שנה עד שמקבלים תגובה אבל יש לי תחושה שאבדו את המסמכים מה אתה חושב ומה אפשר לעשות ?

item.Author מנהל הפורום דודי דויטש, משרד עורכי דין

יואב שלום, אמליץ לך לפנות במכתב רשמי ובדואר רשום למשרד הרישוי תוך פירוט כל הנסיבות והמועדים, בכדי שתהיה לך אסמכתא. עקרונית, על הרשות להשיב לך בכתב בתוך 45 יום ממועד פנייתך ואין להסכים לגרירת העניין במשך 6 חודשים. במקרים מורכבים, באפשרות הרשות להשיב לך ללא תשובה עניינית לגופה של פניה, ולנמק מדוע התשובה העניינים מתמהמהת, ומתי תתקבל התשובה. בכל מקרה כאמור- עליך להגיב תוך 45 יום. מכאן החשיבות של משלוח בדואר רשום ושמירת ספח המשלוח המתוארך. עוד באפשרותך לברר טלפונית (5678*) מיהו הגורם האחראי לטיפול בנושא שלך, בחולון או בירושלים, ולגשת לשם באופן אישי (טרם שתגיע, רצוי לברר מהן שעות קבלת הקהל במקום). בהצלחה

יואב

שלום רב לך פניתי היום למשרד הרישוי והפקידה בדקה במחשב ואמרה שהמסכים יצאו ב2 אוקטובר למרות שהגשתי אותם ב חודש אוגסט והפקידה טענה שזה בגלל העומס התקשרתי למכון הרופאי ואמרו שיש פניה במחשב ב מתאריך 2 אוקטובר אבל טוענים לא קבלו מסמכים איך זה הולך יש פניה בלי מסמכים תודה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תעבורה