משרד הרישוי - פורום תעבורה

שאלה חדשה
 • יואב

  נשלח ע"ייואב 23:25, 25 באוקטובר 2013

  שלום הסיפור שלי ככה אני לפני שנתים הגשתי בקשה למשרד הרישוי לקבל רישון נהיגה D אוטובוס ושלחו אותי לבדיקת המכון והכל בסדר ועברתי את הקורס אבל יש תוקף לבדיקת המכון אבל לצערי היא נגמרה יחד עם תעודת יושר פניתי למשרד הרישוי לחדש את בדיקת המכון ואת התעודת יושר אבל עברו 3 חודשים בלי לקבל תגובה נסיתי להתקשר למספר משדרד הבריואת ואמרו שלא קבלו כלום ממשרד הרישוי פניתי שוב למשרד הרישוי והפקיד אמר שזה לוקח חצי שנה עד שמקבלים תגובה אבל יש לי תחושה שאבדו את המסמכים מה אתה חושב ומה אפשר לעשות ?

  השב
 • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

  עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

  10:56, 28 באוקטובר 2013

  יואב שלום,
  אמליץ לך לפנות במכתב רשמי ובדואר רשום למשרד הרישוי תוך פירוט כל הנסיבות והמועדים, בכדי שתהיה לך אסמכתא.
  עקרונית, על הרשות להשיב לך בכתב בתוך 45 יום ממועד פנייתך ואין להסכים לגרירת העניין במשך 6 חודשים.
  במקרים מורכבים, באפשרות הרשות להשיב לך ללא תשובה עניינית לגופה של פניה, ולנמק מדוע התשובה העניינים מתמהמהת, ומתי תתקבל התשובה. בכל מקרה כאמור- עליך להגיב תוך 45 יום.
  מכאן החשיבות של משלוח בדואר רשום ושמירת ספח המשלוח המתוארך.
  עוד באפשרותך לברר טלפונית (5678*) מיהו הגורם האחראי לטיפול בנושא שלך, בחולון או בירושלים, ולגשת לשם באופן אישי (טרם שתגיע, רצוי לברר מהן שעות קבלת הקהל במקום).
  בהצלחה

  תגובה
 • 21:59, 29 באוקטובר 2013

  שלום רב לך פניתי היום למשרד הרישוי והפקידה בדקה במחשב ואמרה שהמסכים יצאו ב2 אוקטובר למרות שהגשתי אותם ב חודש אוגסט והפקידה טענה שזה בגלל העומס התקשרתי למכון הרופאי ואמרו שיש פניה במחשב ב מתאריך 2 אוקטובר אבל טוענים לא קבלו מסמכים איך זה הולך יש פניה בלי מסמכים
  תודה

  תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.