כפילות טיעונים בבית משפט - פורום תעבורה

שאלה חדשה
 • Zipzip

  נשלח ע"יZipzip 13:08, 13 בנובמבר 2013

  יש לי מחר דיון בבית משפט לתעבורה לגבי דוח חניה בעיריית רעננה. יש לי 4 טיעונים לטעון וחבתי אם זה לעיניין להעלות כמה טיעונים או להתרכז ב-1,2. הטיעונים הם: הרחבה הייתה בשיפוץ ולכן לא היה כחול לבן, כתובת הדוח היא ביניין 13 ולא 11 כמו שמופיע בדוח. וגם: טעות של תום לב, הגעתי ל-3 ימי קורס ושכרתי לשם כך רכב. נרשמתי לפנגו ביום ה-1 לקורס , שכחתי לכבות את הפנגו ביום הראשון, כך ששילמתי יותר ושכחתי להדליקו למחרת בבוקר, אלא הפעלתי את הפנגו רק ב-12:00 וקיבלתי את הדוח ב- 10:00~. כשהפעלתי את הפנגו כבר ידעתי שקיבלתי דוח. אך מקום החניה מוסדר ולא הפרעתי לתנועת כלי רכב \בני אדם. פניתי לעירייה בבקשה לבטלו - כך שלקחתי אחריות עליו והיו להם כל פרטיי האישיים, הם פנו לחברת ההשכרה וגרמו לכך שאשלם דמי טיפול אוטומטיים, נוספים. מה דעתך?

  השב
 • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

  עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

  13:56, 14 בנובמבר 2013

  צהרים טובים,
  ראשית, משאלתך אני מסיק כי מדובר בדו"ח שניתן ע"י פקח מטעם העיריה, ולכן לא מדובר בדיון בביהמ"ש לתעבורה, אלא בבית משפט לעניינים מקומיים.
  שנית, הטענה אשר יכולה לסייע לך היא הטענה שבעקבות השיפוץ לא היה סימון של כחול לבן על שפת המדרכה. אולם אם היה תמרור המורה כי החניה היא בתשלום, אזי גם טענה זו נחלשת.
  כמו כן, מרגע שהגשת בקשה לביטול הדוח ולקחת אחריות על ביצוע העבירה, איני רואה כל סיבה לביטולו.

  עם זאת, שאר טיעוניך, באשר לשעת הפעלת הפנגו, והפעלתו ביום ה- 1, יכולים לסייע לך בהפחתת הקנס.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.