עבירות מצלמה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
 • רמי

  נשלח ע"ירמי 12:41, 11 במאי 2014

  שלום רב, לפני כחודשיים קיבלתי הודעה מהמרכז לגבית קנסות על 4 דוחות מצלמת מהירות . הדוחות כוללים כבר הצמדה וריבית מבקש לציין שהדוחות כולם נרשמו בתוך 10 ימים מאותה מצלמה בדרך בה אני נוסע יום יום. אציין שלא קיבלתי את הדוחות לידי בדואר מן מהמשטרה. פנייתי למפנ"א לבירור וקבלתי תשובה עם מספרי הדואר רשום של הדוחות שנישלחו אלי. בירור באתר הדואר ע"פ מספרי דואר רשום שהדוחות כולם הוחזרו לשולח בנימוק: "הנמען אינו מתגורר במען הנקוב על דבר הדואר :". יצויין שדבר הדואר לא הוחזר לשולח מהסיבה לא נידרש או מסרב לקבל. במקום מגורי קיימת בעיה של חלוקת דואר, אם כי יצויין שבמען זה כן קיבלתי את הודעות המרכז לגביית קנסות. עוד יצויין שאני כן גר בכתובת הרשומה וכתובתי זו רשומה במשרד הפנים. האם ניתן לטעון במפנ"א שלא בוצעה מסירה כנדרש לדוחות, וע"כ חלה התיישנות ולדרוש את ביטול הדוחות, או לחילופין מה ניתן לעשות. אודה לתשובתך רמי

  השב
 • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

  עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

  15:50, 14 במאי 2014

  רמי שלום,
  יש באפשרותך לפנות למפנ"א בכתב, בצירוף כל האסמכתאות הנדרשות; אישור מהדואר על בעייתיות חלוקת דואר באזור מגוריך.
  כמו כן, מדבריך לא ברור האם דבר הדואר נשלח לכתובת הנכונה ובשגגה צוין כי "הנמען אינו מתגורר במען הנקוב על דבר הדואר", או שמא אינך מתגורר בכתובת זו.
  אם אכן מדובר בטעות של הדוור, סיכויי הבקשה להתקבל גבוהים, אולם אם אינך מתגורר בכתובת זו ולא שינית את כתובת מגוריך במשרד הפנים, סיכויי הבקשה להתקבל קלושים.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.