• 19 בספטמבר 2014

  תעבורה- ביטוח- משפטי. תודה מראש אנסה לתמצת

  בתאריך 14.8.13 המתנתי לחנייה שמתפנה ואז אני רואה רכב עם אדם זקן שמגיע אלי ב60-70 קמ"ש וברגע האחרון בלם בתוך הגלגל שלי. הכריות אויר שלו נפתחו ובעצם הרכב שלו הוכרז 'טוטלוס' – כאשר לי הלך הגלגל וקצת פחחות. הנהג טען שאני אשם כי הוא לא יכל לראות אותי ונכנסתי לנתיב שלו, אני טענתי שהיה עליו לעצור וכו' דווקא כשהגעתי להעיד במשטרה חיזקו את דבריי. כאמור הנזק שלי היה קטן, פועל שעובד איתי סידר לי בכמה מאות שקלים את הכל, כך שלא נכנסתי לעובי העניין.
  לאחר שהביטוח של הרכב השני (הראל) תבעה את חברתי 'מנורה', מסרתי להם את גרסתי- והם טענו כי אנני אשם! והם הולכים למשפט. (כמובן לפי גרסתי). לפני כחודשיים לערך הוזמנתי להעיד במשפט בין החברות הביטוח- שוחחתי עם העו"ד האחראי, והדגשתי לו כי משיעורי בית שעשיתי כי החברות ביטוח ועורכי דינם מגיעות מלאות אינטרסים, הפעם נודה בכדי שבמפט הבא האבק וכד' אני לא מוכן לבוא עד בית המשפט בת"א להעיד בכדי שהחברות יגיעו לפשרה.
  לצערי במשפט הנהג השני טען כי הוא נהג על 20 קמ"ש, שאני יצאתי מחנייה ובעצם אני נכנסתי בו. חברת 'הראל' יוצגה ע"י עורך דין אגרסיבי, מאוד דרמטי וקופצני- לעומת העורך דין שלנו ב 'מנורה' עו"ד צעיר, ושקט שלא השחיל כמעט מילה בכל הדיון- ולא עמד על כך שאם הוא נהג על 20 קמ"ש, ואני יצאתי מחנייה ונכנסתי בו כיצד נפתחו לו כל הכריות אויר??? להכריז עליו כעד עוין- ועדיין בלי להתייחס מי אשם.
  מאחר ולי זה משפט ראשון בחיי, ולא יודע בדיוק כיצד הדבר מתנהל- אך לא הצלחתי להשחיל מילה, והעורך דין שלנו (מנורה) רק שאף להגיע לפשרה. לא ניסה לייצג את גרסתי ואני יכול לומר בקלות כי הוא גם לא ייצג את מנורה. חבל!!!
  אני לא יודע מדוע אני צריך לשלם למעלה מ2000 ₪ השתתפות עצמית על תאונה שאני לא אשם, ואף לא יוצגתי על ידי חברת הביטוח. אשמח לדעת מה ניתן לעשות. תודה

  19 בספטמבר 2014
 • מנהל הפורום עו"ד תעבורה דודי דויטש 23 בספטמבר 2014

  תעבורה- ביטוח- משפטי. תודה מראש אנסה לתמצת

  שרגא שלום,
  שאלתך היא בתחום הנזיקין, אמליץ לפנות לפורום המתאים.
  בהצלחה וחג שמח

  23 בספטמבר 2014
 • 20 בספטמבר 2014

  עבור לדיני נזיקין ופיצויים - תביעות ביטוח

  20 בספטמבר 2014
forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?