רענון נהיגה כעבור 5 שנים - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 00:51, 21 באוקטובר 2014

שלום רב ,הגיע לי מכתב ממשרד התחבורה שאומר שאני צריך לעבור רענון נהיגה (זה שצריך לעשות אותו פעם בחמש שנים),המכתב הגיע כבר לפני יותר מחצי שנה . אני לא עורך דין או משפטן אבל כתוב על הטופס שאם אני לא יעבור את הרענון אז לא יחדשו לי את הרישיון , אני בן 24 והחודש בדיוק נגמר לי התוקף של הרישיון שהיה לי ושלחו לי טופס לתשלום עבור רשיון חדש, שילמתי אותו וקיבלתי רשיון חדש עד 2024 . אני מזכיר שלא עברתי את הרענון . זה יכול לפגוע בי? הרי כמו שאמרתי כתוב שם שהרשיון לא יחודש ולי הם כבר חידשו אותו . (אין לי נקודות) הם לא יכולים לשלול/לפסול לי את הרשיון או לפגוע בי בכל צורה שהיא נכון ? תודה רבה !

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

14:12, 21 באוקטובר 2014

יוסי שלום רב,
    יש לבדוק את הסטטוס של רשיון נהיגתך במשרד הרישוי (ע"י הוצאת טופס 'מצב רשיון נהיגה').
    ייתכן שמופיע במערכת כי הנך חייב בקורס וכי רשיונך מותלה בעקבות אי ביצועו.
    במקרה של התליית הרשיון חל איסור על נהיגה ואף אם חלילה תקלע לתאונה, חברת הביטוח עלולה להתנער מכיסוי ביטוחי.
    צור עמי קשר בכל שאלה נוספת ואכוון אותך ללא עלות.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.