משפט תעבורה עקב תאונת דרכים - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • שלי

נשלח ע"ישלי 23:50, 31 בדצמבר 2014

לפני חצי שנה עברתי אאונת דרכים ( אני מציינת כי אני הנפגעת היחידה בתאונה ) עמדתי בעצירה מוחלטת ברמזור הפונה שמאלה שהתחלף התחלתי פניה רכב שהגיע מהנגדי נכנס בי מהצד הימיני של רכבי בממצאים של המשטרה הם מאשימים אותי שאני גרמתי לתאונה וככל הנראה חציתי את הצומת באדום ולא בירוק כפי שחשבתי ( טוענים כי ככל הנראה התבלתבלתי בין הרמזור שממשיך ישר לזה שפונה שמאלה אני מחזיקה ברישיון 17 שנים ומעולם לא עשיתי עבירות תנועה מה הסיכויים שלי במשפט תעבורה ומה העונש הצפוי לי אין לי אפשרות לקחת עו"ד מבחינה כספית אני חייבת לציין שבגלל שנפצעתי פגיעת ראש ונכנסתי לסטרס נפשי אנני זוכרת כיצד קרתה התאונה או מה בדיוק היה הם גם טוענים שהודתי באשמה בפני השוטרים שהיו במקום אך אני לא דיברתי עם אף שוטר ואף אחד לא הציד עצמו בפני כשוטר זוכרת רק את הצוות של מד"א אודה על יעוץ

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

15:10, 4 בינואר 2015

שלי שלום,
    אם אין בידך אפשרות לשכור שירותיו של עו"ד תעבורה אמליץ לקבוע פגישה עם נציג התביעות ולנסות להגיע להסכמות לעניין העונש, זאת לאור העובדה שאת הנפגעת היחידה בתאונה.
    בכל מקרה, אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה נוספת, ללא עלות.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.