לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אפרת

קנס על חנייה ללא ידוע

שלום רב! לפני מספר חודשים התאפשר לי ב"ה סוף סוף לרכוש רכב ומאז חזרתי לנהוג לאחר שלא נהגתי מיום קבלת הרישיון. בשל חוסר מודעות חניתי במקום אסור ברמת גן (שטח מכבי אש. לא ידעתי שזה אסור כיוון שחונים של 24/7). הגשתי בקשה להתחשבות שכמובן נענתה בסירוב ובתשובה לפיה לא ניתן לערער עוד על ההחלטה ונגזר עלי לשלם 500 שקל. נכנסתי לאתר העירייה כדי לשלם את הקנס ואני רואה שניתן לי קנס נוסף חודשיים קודם לכן על חניה באותו מקום בדיוק. העניין הוא שלא הודיעו לי בכלל על הקנס הזה!לא ידעתי בכלל שנקנסתי. לו הייתי יודעת לא הייתי חונה שוב במקום האסור. במקביל הגיע ה אלי בדואר התשובה למכתב בקשת ההתחשבות שלי והגיעה תשובה נוספת דומה לפיה "לא ניתן לערער" למרות שבכלל אל ערערתי על הפעם הראשונה כי פשוט לא הייתי מודעת לקנס!! לא הגיעה אלי כל בקשת תשלום. האם יש משהו שניתן לעשות בנדון? סליחה על אורך הפוסט ותודה רבה מראש אפרת

item.Author מנהל הפורום דודי דויטש, משרד עורכי דין

אפרת שלום, ייתכן שההודעה על הקנס הקודם הגיעה בדואר רשום ולא דרשת אותה מהדואר. אם אכן זה המקרה, מדובר בהמצאה כדין. יש באפשרותך לפנות לעיריה ולקבל את מס' הדואר הרשום של הודעת הקנס הראשונה ולברר בדואר מה עלה בגורל ההודעה. אם אכן הודעת הקנס לא נשלחה למענך המופיע במשרד הפנים, יש בידך לפעול לביטול הדו"ח בהצלחה

אפרת

תודה רבה האם אתה ממליץ לי להישפט בפני שופט? האם בינתיים לשלם לפחות דו"ח אחד? המון תודה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תעבורה