• 27 באוגוסט 2015

    דוח חנייה בעיריית תל אביב לפי תמרור אין עצירה לפי סעיף 6 א 2

    קיבלתי דוח חנייה על תמרור אין עצירה ובצילום העבירה לא צולם תמרור אין חנייה. האם זה חוקי לתת דוח שלא לא צולם תמרור העבירה?

    27 באוגוסט 2015
  • מנהל הפורום עו"ד תעבורה דודי דויטש 31 באוגוסט 2015

    דוח חנייה בעיריית תל אביב לפי תמרור אין עצירה לפי סעיף 6 א 2

    שי שלום,
    אם ישנו תמרור האוסר חניה במקום- אזי בוצעה עבירה, ואין זה משנה שהתמרור לא צולם.
    בהצלחה

    31 באוגוסט 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?