עבירה קו הפרדה ועקיפה מסוכנת - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • ששי דואק

נשלח ע"יששי דואק 13:29, 12 בספטמבר 2015

לפני כחודש קיבלתי דוח על עקיפה וחציית קו הפרדה רצוף לקחו לי את הרישיון ואת הרכב וזימנו אותי לדיון לאחר החג את העבירה לכאורה (ככה שמעתי שאומרים) ביצעתי ששוטר בא מולי בנסיעה. איך אוכל להתגונן כי לא ביצעתי את העבירה בכלל? מתוך הניסיון שלך מה העונש בתיקים כאלו? אני חושש מאוד משלילה ארוכה והבנתי לאחר שהתייצעתי עם כמה עורכי דין (שביקשו הון על יצוג) שאקבל שלילה אגב אני נהג עם וותק של 28 שנים ומתבייש להגיד שיש לי מלא עבירות בעיקר עבירות מהירות. מהניסיון הארוך שלך של 11 שנים יש מצב שאפשר לצאת משלילה כאן?

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

23:33, 14 בספטמבר 2015

ששי שלום,
    ראשית, תלוי מהם סעיפי האישום בהם הואשמת.
    לא בכל עקיפה עותרת התביעה לפסילה בפועל, וגם במקרים מעין אלו, ניתן לעיתים להימנע מפסילה.
    עם זאת, חשוב מאוד לבדוק היטב את חומר הראיות בתיק.
    צור עמי קשר ואכוון אותך ללא עלות.
    חג שמח

תגובה
  • 00:12, 15 בספטמבר 2015

העבירות הן 47ה5 ו 47ד. כבר התייעצתי עם כמה עורכי דין שאמרו שיש כאן שלילה בטוח. הרכב שלי עדין במגרש וגם הרישיון, ויש לי דיון לאחר החג ואותם עורכי דין אמרו לי שיגישו נגדי שלילה עד תום ההליכים.
    במקרה כזה אתה יכול להגיד לי שלא תהיה לי שלילה? אני בלחץ אטומי. ראיתי שאתה עורך דין ותיק תן לי תקווה אני בטוח שב 11 שנים שלך כעורך דין היו לך תיקים כאלו כמה תיקים היו לך כאלו נגמרו ללא שלילה?

תגובה
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

12:01, 17 בספטמבר 2015

ששי שוב שלום,
    טרם נתקלתי בבקשה לפסילה עד תום ההליכים במקרה של עקיפה לפי סעיף 47.
    לצד סעיף האישום 47(ד), קיימת חובת פסילה בחוק בת 3 חודשים מינימום.
    עם זאת, יש לבחון את חומר הראיות היטב.
    לעיתים וכאשר ישנם כשלים בחומר הראיות ניתן לסיים ללא פסילה ו/או בפסילה מינימלית ככל שניתן.
    צור עמי קשר טלפונית ואכוון אותך ללא עלות 0544-201520
    בכל אופן, בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.