• 12 בספטמבר 2015

עבירה קו הפרדה ועקיפה מסוכנת

לפני כחודש קיבלתי דוח על עקיפה וחציית קו הפרדה רצוף לקחו לי את הרישיון ואת הרכב וזימנו אותי לדיון לאחר החג
    את העבירה לכאורה (ככה שמעתי שאומרים) ביצעתי ששוטר בא מולי בנסיעה. איך אוכל להתגונן כי לא ביצעתי את העבירה בכלל?
    מתוך הניסיון שלך מה העונש בתיקים כאלו? אני חושש מאוד משלילה ארוכה והבנתי לאחר שהתייצעתי עם כמה עורכי דין (שביקשו הון על יצוג) שאקבל שלילה אגב אני נהג עם וותק של 28 שנים ומתבייש להגיד שיש לי מלא עבירות בעיקר עבירות מהירות.
    מהניסיון הארוך שלך של 11 שנים יש מצב שאפשר לצאת משלילה כאן?

12 בספטמבר 2015
  • מנהל הפורום עו"ד תעבורה דודי דויטש 14 בספטמבר 2015

ששי שלום,
    ראשית, תלוי מהם סעיפי האישום בהם הואשמת.
    לא בכל עקיפה עותרת התביעה לפסילה בפועל, וגם במקרים מעין אלו, ניתן לעיתים להימנע מפסילה.
    עם זאת, חשוב מאוד לבדוק היטב את חומר הראיות בתיק.
    צור עמי קשר ואכוון אותך ללא עלות.
    חג שמח

14 בספטמבר 2015
    • 15 בספטמבר 2015

העבירות הן 47ה5 ו 47ד. כבר התייעצתי עם כמה עורכי דין שאמרו שיש כאן שלילה בטוח. הרכב שלי עדין במגרש וגם הרישיון, ויש לי דיון לאחר החג ואותם עורכי דין אמרו לי שיגישו נגדי שלילה עד תום ההליכים.
      במקרה כזה אתה יכול להגיד לי שלא תהיה לי שלילה? אני בלחץ אטומי. ראיתי שאתה עורך דין ותיק תן לי תקווה אני בטוח שב 11 שנים שלך כעורך דין היו לך תיקים כאלו כמה תיקים היו לך כאלו נגמרו ללא שלילה?

15 בספטמבר 2015
      • מנהל הפורום עו"ד תעבורה דודי דויטש 17 בספטמבר 2015

ששי שוב שלום,
        טרם נתקלתי בבקשה לפסילה עד תום ההליכים במקרה של עקיפה לפי סעיף 47.
        לצד סעיף האישום 47(ד), קיימת חובת פסילה בחוק בת 3 חודשים מינימום.
        עם זאת, יש לבחון את חומר הראיות היטב.
        לעיתים וכאשר ישנם כשלים בחומר הראיות ניתן לסיים ללא פסילה ו/או בפסילה מינימלית ככל שניתן.
        צור עמי קשר טלפונית ואכוון אותך ללא עלות 0544-201520
        בכל אופן, בהצלחה

17 בספטמבר 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?